close
دانلود آهنگ جدید
سفارش آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس کمتر از حالت معمول است

تکنولوژی

سفارش آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس کمتر از حالت معمول است
با پیش سفارشاتی که برای آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس در ۶ روز اخیر وجود داشت به نظر می آید که یک روند کلی در حال شکل گرفتن بوده که کم شدن پیش سفارش ها برای این دو مدل گوشی برای اپل خوب نمی باشد.

جونگ ژانگ، تحلیلگر روزنامه در نشریه مشتریان منتشر شده در روزنامه اظهار داشت که تجزیه و تحلیل اعداد نشان می دهد که قبل از عرضه‌ی آیفون ۸، پیش سفارش هایی که برای آیفون ۶ و آی فون ۷ وجود داشت اصلا قابل مقایسه با پیش سفارش ای فون ۸/ ۸ پلاس نیست.

ژانگ همانند بسیاری از تحلیل گران وال استریت می گوید: مشتریان منتظر عرضه آیفون X برای تصمیم گیری در مورد خرید آیفون ۸/۸ پلاس هستند.

به گفته ی ژانگ، در کشور چین پیش سفارش های آیفون ۸ در وبسایت JD .com پس از سه روز به ۱.۵ میلیون دستگاه رسید. این مقایسه با ۳.۵ میلیون پیش سفارش داده شده توسط همان خرده فروش برای آیفون ۷ پس از سه روز می باشد.

آیفون 8 و آیفون 8 پلاسهمچنین در وبسایت China Mobile، یک میلیون عدد از آیفون ۸ پس از سه روز سفارش داده شده است و این کمتر از ۲.۵ میلیون در مدل آیفون ۷ است که در همان دوره زمانی در سال گذشته شفارش داده شد. سال قبل از آن نیز ۳.۵ میلیون پیش سفارش برای آیفون ۶ پس از سه روز انجام شده بود.

اگر بعد از این اطلاعاتی که در حال حاضر در دست داریم یک مقایسه انجام بدهیم، خواهیم دید که به راستی برای آیفون ۸/ ۸ پلاس اعداد خیلی کمی می باشد.

آی فون ۸، ۶۹۹ دلار برای مدل ۶۴ گیگابایتی و ۸۴۹ دلار برای ۲۵۶ گیگابایت قیمت دارد. برای آیفون ۸ پلاس نیز باید به هر یک از قیمت ها ۱۰۰ دلار اضافه کنیم. گوشی های نام برده این جمعه ۲۲ سپتامبر عرضه خواهند شد. همچنین پیش سفارشات برای آی فون X در ۲۷ اکتبر آغاز خواهد شد که به احتمال زیاد برای ۳ نوامبر این گوشی نیز عرضه بشود. قیمت مدل ۶۴ گیگابایتی ۹۹۹ دلار است، در حالی که نسخه ۲۵۶ گیگابایتی با قیمت ۱،۱۴۹ دلار هزینه خواهد داشت.
????? ?????
 • ۶ نکته برای ترغیب مشترکان فهرست ایمیل مارکتینگ به بازکردن ایمیل های بازاریابی ۶ نکته برای ترغیب مشترکان فهرست ایمیل مارکتینگ به بازکردن ایمیل های بازاریابی
 • چگونگی تصمیم گیری ذهن انسان چگونگی تصمیم گیری ذهن انسان
 • پایان فروش اینترنت حجمی؟ پایان فروش اینترنت حجمی؟
 • چگونه مشکلات مربوط به اتصال بلوتوث را در آیفون ۷ و ۷ پلاس حل کنیم چگونه مشکلات مربوط به اتصال بلوتوث را در آیفون ۷ و ۷ پلاس حل کنیم
 • مشکلات و ایراد هایی که می توان از سامسونگ گلکسی A7 مدل ۲۰۱۶ گرفت مشکلات و ایراد هایی که می توان از سامسونگ گلکسی A7 مدل ۲۰۱۶ گرفت
 • ۱۰ مشکل آزار دهنده در Galaxy S6 سامسونگ و راه حل هایی بر آن ها ۱۰ مشکل آزار دهنده در Galaxy S6 سامسونگ و راه حل هایی بر آن ها
 • مونتاژکاری، عامل عدم پیشرفت صنعت خودروسازی ایران مونتاژکاری، عامل عدم پیشرفت صنعت خودروسازی ایران
 • قابلیت‌های جدید پیشرفته ویندوز‌ با بهترین امکانات قابلیت‌های جدید پیشرفته ویندوز‌ با بهترین امکانات
 • لپ تاپ هایی با قابلیت تغییر سایز به اندازه گوشی موبایل لپ تاپ هایی با قابلیت تغییر سایز به اندازه گوشی موبایل
 • راه ها و ترفند های مفید برای کم کردن مصرف اینترنت راه ها و ترفند های مفید برای کم کردن مصرف اینترنت

 • ??? ?????? ??? ??????? ??? ?????????? ??? ??????? ??? ???? ???? ??? ??????? ??? ????? ??? ???????
  عضویت در خبرنامه