close
دانلود آهنگ جدید
لپ تاپ هایی با قابلیت تغییر سایز به اندازه گوشی موبایل

تکنولوژی

لپ تاپ هایی با قابلیت تغییر سایز به اندازه گوشی موبایل

نسل جدید لپ تاپ ها که در حال حاضر در مرحله طراحی قرار دارد با تکنولوژی بسیار فوق العاده و باورنکردنی روانه بازار خواهد شد.
این لپ تاپ پیشرفته و مهندسی به گونه ای طراحی شده است که کاربر می‌تواند آن را به اندازه دلخواه خیلی آسان تغییر سایز دهد. این تغییر اندازه و سایز بسیار آسان است مانند زوم کردن یک عکس با تاچ لمس در اسمارت فون های حال حاظر، به گونه ای که با دوطرف لپ تاپ گرفتن و فشار دادن یا کشیدن قابلیت تغییر سایزش فعال و اندازه لپ تاپ تغییر میکند.


اگر بخواهیم آن را در ابعاد کوچک استفاده کنیم، میتوانیم آن را به اندازه یک گوشی 7 اینچی در بیاوریم. یا اگر بخواهیم آن را بزرگ کنیم می‌توانیم با کشیدن لپ تاپ را به اندازه یک تلوزیون 21 اینچ یا بزرگتر در بیاوریم

این تکنولوژی بسیار پیشرفته و مفید را میتوان انقلابی در صنعت تجهیزات کامپیوتری دانست. چرا که حتما در آینده شاهد این تکنولوژی در گوشی های موبایل هم خواهیم بود به گونه ای که ما اسمارت فون خود را به اندازه کوچک در میآوریم و در جیب خود قرار میدهیم و در موقع استفاده آن را به اندازه بزرگ تغییر سایز میدهیم.


لپ تاپ هایی با قابلیت تغییر سایز به اندازه گوشی موبایل


این تکنولوژی از جایی شروع شد که شرکت اپل قابلیت خم کردن گوشی ها را در نسل جدید اسمارت فون های خود را روانه بازار کرد.
هنوز خبر قطعی از قیمت این نوع لپ تاپ ها در دست نیست اما حتما در اوایل عرضه قیمت بسیار بالایی خواهد داشت. به گونه ای که هر کسی نتواند از این تکنولوژی تغییر اندازه استفاده نمایید و برای خرید این محصول باید پول بسیار زیادی را پرداخت کند.


لپ تاپ هایی با قابلیت تغییر سایز به اندازه گوشی موبایل


آیا این تکنولوژی جدید در دیگر دستگاه ها هم کاربرد دارد؟ مانند ساعت یا تبلت یا تلوزیون ها یا حتی غول های ماشین سازی دنیا

شما دوستان میتوانید نظرات خود را در مورد این موضوع مطرح نمایید

????? : تکنولوژی ,
????? ?? : تکنولوژی , نسل جدید لپ تاپ , طراحی جدید لپ تاپ , طراحی جدید گوشی موبایل , امکانات جدید لپ تاپ , امکانات جدید گوشی موبایل , قابلیت تغییر سایز , تکنولوژی پیشرفته , لپ تاپ حرفه ای , لپ تاپ پیشرفته , تجهیزات کامپیوتری , کامپیوتر فوق پیشرفته ,

??? ?????? ??? ??????? ??? ?????????? ??? ??????? ??? ???? ???? ??? ??????? ??? ????? ??? ???????
عضویت در خبرنامه